O mnie

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfikat nr 348) .

Od 2006 roku prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną.

Wcześniej, w latach 1998-2008, pracowałam terapeutycznie z dziećmi i ich rodzicami
(terapia rodzinna, psychoterapia indywidualna dorosłych) w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów grupowych oraz coachingu.

Cały czas kształcę się w zakresie psychoterapii – uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Systematycznie korzystam z superwizji grupowej oraz indywidualnej.

Odbyłam 2 całościowe szkolenia z psychoterapii. Najpierw uczyłam się terapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Drugie czteroletnie szkolenie zrealizowałam w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, gdzie uczyłam się terapii systemowej oraz psychodynamicznej. Istotny wpływ na rozwój moich umiejętności terapeutycznych miała również nauka w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, gdzie superwizowałam swoją pracę, odbyłam własną terapię oraz uczestniczyłam w  kilkuletnim szkoleniu z ustawień systemowych. Obecnie uczę się terapii poprzez ciało oraz wykorzystywania w procesie terapeutycznym gry terapeutycznej „Grunt To Korzenie”, która pozwala odkrywać zasoby i przekazy transgeneracyjne. Swoją wiedzę i umiejętności rozwijałam  także odbywając staże zawodowe. Najpierw na oddziale ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie a następnie w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Mam męża i dwoje dorosłych dzieci.

Interesuję się plastyką. Od kilku lat lepię z gliny przedmioty codziennego użytku. Inspiruje mnie bogactwo przyrody – świat kształtów, faktur i kolorów.